Premiéry

 • Plán premiér podľa dátumu

04. 07. 2024

Preteky o slávu

Race for Glory: Audi vs. Lancia

Taliansko-nemecký športový film, české titulky

04. 07. 2024.

Jedna z najväčších športových rivalít všetkých čias sa odohrala v 80. rokoch 20. storočia medzi nemeckým Audi a talianskou Lanciou. Najväčší súboj medzi týmito dvoma automobilkami sa odohral v roku 1983 v rámci majstrovstiev sveta v rely. V súboji Dávida a Goliáša bolo Audi jasným favoritom, ale Lancia ho vyzvala do súboja svojou kombináciou inovácie a odvážnosti.

 • Réžia: Stefano Mordini

 • Hrajú: Daniel Brühl, Riccardo Scamarcio, Haley Bennett, Katie Clarkson-Hill

27. 06. 2024

Horizont: Americká sága

Horizon: An American Saga – Chapter 1

Americký western, české titulky

27. 06. 2024.

Vitajte na starom dobrom divokom západe, ktorý má každý rád! Horizont: Americká sága sa odohráva počas obdobia americkej občianskej vojny v 60. rokoch 19. storočia a prezentuje predvojnové aj povojnové obdobie. Celovečerný film zavedie diváka na emocionálnu cestu na ktorej zažije obdobie rozkvetu Ameriky očami rodín, priateľov i nepriateľov.

 • Réžia: Kevin Costner

 • Hrajú: Kevin Costner, Jena Malone, Sienna Miller, Sam Worthington, Giovanni Ribisi, Luke Wilson, Will Patton, Thomas Haden Church, Danny Huston, Kathleen Quinlan, Jeff Fahey, Michael Rooker, Tom Payne

16. 05. 2024

NÁROD VEĽRÝB

Les gardiennes de la planète

Francúzsky dokument, slovenský dabing

16. 05. 2024.

Veľryby existujú už 50 miliónov rokov. Na rozdiel od ľudí ovládajú oceán a zároveň rešpektujú ekosystém. Veľryby prispievajú k zdraviu fytoplanktónu, ktorý je hlavným zdrojom kyslíka na našej planéte. Zábery spevu veľrýb boli umiestnené aj do jednej z vesmírnych sond Voyager, aby prezentovali planétu Zem.

 • Réžia: Jean-Albert Lièvre

 • Hrajú: slovenská narácia: Marek Majeský

02. 05. 2024

MACKO PUF: KRV A MED II

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2

Americký horor, české titulky

02. 05. 2024.

Macko Puf a Prasiatko sú späť, a tentoraz sa k ich pomste pridá aj Tiger a Sova! Uplynulo päť mesiacov od masakru v Stoakrovom lese. Christopher Robin chodí k psychológovi a snaží sa vyrovnať s hrôzostrašnými udalosťami. Pátrací tím medzitým márne pátra v lese po údajných príšerách, nič nenájdu, preto Christopherovi Robinovi v skutočnosti už nikto neverí.

 • Réžia: Rhys Frake-Waterfield

 • Hrajú: Scott Chambers, Ryan Oliva, Tallulah Evans, Simon Callow, Lewis Santer

04. 04. 2024

Teraz alebo nikdy!

Most vagy soha!

historická dráma, české titulky

04. 04. 2024.

15. marec 1848. Kým básnik Sándor Petőfi a jeho priatelia pretekajú s časom, aby vynútili koniec rakúskej nadvlády, bezohľadný dôstojník tajnej polície Habsburgovcov Farkasch je im v pätách, aby eliminoval Petőfiho a zabránil tým pádu režimu.

 • Réžia: Balázs Lóth

 • Hrajú: Nándor Berettyán, Sára Mosolygó, Balázs Koltai-Nagy, Tibor Fehér, Lajos Ottó Horváth, Gábor Jászberényi, Sándor Lukács, Sándor Nagy

28. 03. 2024

STRAŠIDLO CANTERVILLSKÉ

The Canterville Ghost

Animovaný – slovenský dabing

28. 03. 2024.

Sir Simon de Canterville straší na svojom sídle Canterville Chase už tri storočia a výborne sa pri tom baví. Jedného krásneho dňa však dom kúpia Američania. Táto moderná rodina sa nedá zastrašiť, staré čarodejnícke kúzla na nich neplatia.

 • Réžia: Kim Burdon, Robert Chandler

 • Hrajú: Lenka Lašová, František Kovár, Renáta Rundová, Michal Ďuriš, Dárius Koči, Marta Potančoková, Andrej Gajdošík, Matúš Jacečko, Dušan Szabó, Milada Rajzíková, Miroslav Trnavský, Juraj Predmerský, Ivo Gogál, Natália Kóšová, Laura Začková, Matej Struhár, Michal Ganobčík, Boris Popov

14. 03. 2024

Semmelweis

Semmelweis

Maďarská dráma, české titulky

14. 03. 2024.

Semmelweis. Dnes si ho pamätáme ako legendu: odvážny a nemilosrdný, muž plný vedomostí a túžby po pravde. Nie nadarmo ho nazývajú záchrancom matiek. V jeho vlastnej dobe sa však naňho pozeralo úplne inak. Ostatní lekári, s ktorými pracoval na viedenskej pôrodníckej klinike, ho považovali za šialenca: nezaujímali ho pôžitky cisárskeho mesta, žil len pre svoju prácu.

 • Réžia: Lajos Koltai

 • Hrajú: Miklós H. Vecsei, Katica Nagy, László Gálffi, Tamás K. Kovács, Ferenc Elek, Attila Csapó, Blanka Mészáros, Anna Györgyi, István Znamenák, Kornél Simon

22. 02. 2024

Ohnivá obloha

Roter Himmel

Nemecká dráma, české titulky

22. 02. 2024.

Leon a Felix plánovali stráviť leto spolu v dovolenkovom dome pri Baltskom mori. Chceli tam byť ako priatelia, ale chceli aj pracovať – jeden na svojej druhej knihe, druhý na svojom umeleckom portfóliu. Ale v dome sú aj Nadja a Devid, ktorí so sebou prinášajú veľa dobrej nálady.

 • Réžia: Christian Petzold

 • Hrajú: Thomas Schubert, Paula Beer, Enno Trebs, Langston Uibel, Matthias Brandt

21. 12. 2023

Sedliaci

Chlopi

Poľský animovaný film, české titulky

21. 12. 2023.

Po celosvetovom úspechu filmu S LÁSKOU VINCENT sa tentoraz režisérska dvojica DK Welchman a Hugh Welchman zamerala na jedno z najvýznamnejších diel poľskej literatúry, na Sedliakov. Román, za ktorý jeho autor W. S. Reymont získal Nobelovu cenu.

 • Réžia: DK Welchman, Hugh Welchman

 • Hrajú: Kamila Urzędowska, Dorota Stalinska, Andrzej Konopka, Malgorzata Kozuchowska, Ewa Kasprzyk, Sonia Mietielica, Maciej Musial, Cezary Lukaszewicz, Mirosław Baka, Robert Gulaczyk

14. 12. 2023

Máša a medveď 2 – Dvojitá zábava

Masha and the Bear: Twice the Fun

Ruský animovaný film so slovenským dabingom

14. 12. 2023.

Zapnite si bezpečnostné pásy, divoká cesta sa začína! Máša sa vydáva z lesa na návštevu mesta a potom späť domov. Prvou zastávkou je svadba: keď dorazí, všade ju prenasledujú problémy. Máša spôsobí nemalý rozruch, keď sa pohráva so svadobným závojom, preteká na vozíku s tortou a naháňa holuby. Po svadbe nás čaká podmanivé a hrejivé vianočné dobrodružstvo, ktorého stredobodom je dvanásť mesiacov.

 • Réžia: Natalia Berezovaya, Artem Naumov, Vasily Bedoshvili

 • Hrajú:

WordPress Video Lightbox Plugin